Nazaj v trgovino SCH23-027_111

Akrilne barve Schmincke AKADEMIE 250 ml

Na zalogi
(3)

Izberi
€13,38
€53,52 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.6 3 mnenj

Končno sem našla spodobno pakiranje kadmijeve rumene, ki mi bo zdržalo tudi za velika platna. Kakovost barve je fantastična, sploh ne poka.

Martin Preverjena ocena

Kot profesionalni slikar sem kupil črno za večje površine in sem maksimalno zadovoljen s prekrivnostjo. Razmerje med ceno in količino je pri tem pakiranju odlično.

Peter Preverjena ocena

To titanovo belo kupujem redno, ker je poraba pri mojih abstraktnih delih ogromna. To je absolutna osnova, ki v ateljeju ne sme manjkati.

Tomáš Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Komplet akrilnih barv ACRYL PRO Kompozit

Komplet akrilnih barv ACRYL PRO Kompozit


12,99 €
Kompozit
(3)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Set akrilnih barv ACRYL PRO Kompozit 12x20 ml

Set akrilnih barv ACRYL PRO Kompozit 12x20 ml


14,99 € Cena na enoto 62,46 €/l
Kompozit
(3)
Set akrilnih barv ACRYL PRO Kompozit 9x20 ml

Set akrilnih barv ACRYL PRO Kompozit 9x20 ml


10,99 € Cena na enoto 61,06 €/l
Kompozit
(2)
Set akrilnih barv ACRYL PRO Metallic

Set akrilnih barv ACRYL PRO Metallic


7,89 €
Kompozit
(2)
Komplet akrilnih barv ACRYL PRO Kompozit

Komplet akrilnih barv ACRYL PRO Kompozit


10,79 €
Kompozit
(3)

Nazadnje ogledano