Nazaj v trgovino SCH23-012_111

Akrilne barve Schmincke AKADEMIE 120 ml

Na zalogi
(3)

Izberi
€9,91
€82,58 / l
Na poti k namDostava v 11–12 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.6 3 mnenj

Te barve sem si kupila v pokoju kot darilo za svoj novi hobi in z njimi res z veseljem ustvarjam.

Romana Preverjena ocena

Zelo kakovosten pigment, ki zdrži leta brez bledenja. Uporabljam jih za velike formate in ta 120 ml tuba mi zdrži kar dolgo.

Diana Preverjena ocena

Profesionalna izbira za vsakogar, ki misli s slikanjem resno.

Patrícia Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Komplet akrilnih barv ACRYL PRO Kompozit

Komplet akrilnih barv ACRYL PRO Kompozit


12,99 €
Kompozit
(3)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Set akrilnih barv ACRYL PRO Kompozit 12x20 ml

Set akrilnih barv ACRYL PRO Kompozit 12x20 ml


14,99 € Cena na enoto 62,46 €/l
Kompozit
(3)
Set akrilnih barv ACRYL PRO Kompozit 9x20 ml

Set akrilnih barv ACRYL PRO Kompozit 9x20 ml


10,99 € Cena na enoto 61,06 €/l
Kompozit
(2)
Set akrilnih barv ACRYL PRO Metallic

Set akrilnih barv ACRYL PRO Metallic


7,89 €
Kompozit
(2)
Komplet akrilnih barv ACRYL PRO Kompozit

Komplet akrilnih barv ACRYL PRO Kompozit


10,79 €
Kompozit
(3)

Nazadnje ogledano