Nazaj v trgovino RSK19900

Akril za dekoracije, MATT, 20 ml, ROSA TALENT


Izberi
€1,15
€57,50 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

ROSA TALENT Dekorativna mat akrilna barva je visokokakovostna ustvarjalna akrilna barva z gladko kremasto konsistenco in čudovitim žametnim mat zaključkom, zasnovana za široko paleto kreativnih in dekorativnih aplikacij. Te hobi akrilne barve zagotavljajo odlično prekrivnost, močan oprijem in bogato pigmentacijo, zato so idealne za tehnike, kot so dekupaž, scrapbooking, krakelirni efekti, dekorativno slikanje in projekti v mešanih medijih. Primerne so za uporabo na različnih površinah, vključno z lesom, vezanim lesom, MDF, papirjem, kartonom, osnovanim platnom, kamnom in opeko, ter ponujajo vsestransko zmogljivost tako za začetnike kot za izkušene umetnike. Barve se lahko enostavno redčijo z vodo ali mešajo med seboj za ustvarjanje novih odtenkov, njihova hitro sušeča sestava na vodni osnovi pa zagotavlja udobno in varno uporabo v ateljejih, učilnicah ali doma. Po sušenju barva ustvari trpežen, vodoodporen sloj, ki omogoča uporabo dekoriranih predmetov v vsakdanjih pogojih. Praktična, hermetično zaprta posodica s pokrovčkom, ki ga ni mogoče odpreti, zagotavlja dolgotrajno svežino in enostavno shranjevanje.

Parametri izdelka:


  • Prostornina: 20 ml
  • Tip: dekorativna akrilna barva (mat)
  • Površinska obdelava: žametno mat
  • Osnova: na vodni osnovi
  • Uporaba: dekoracije, dekupaž, scrapbooking, mešani mediji
  • Primerne površine: les, MDF, papir, karton, platno, kamen, opeka
  • Lastnosti: visoka prekrivnost, hitro sušenje, enostavno mešanje
  • Pakiranje: hermetično zaprta posodica
  • Znamka: ROSA Talent
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


Znižana cena  1,16 € Redna cena  1,29 € Cena na enoto 58,00 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Znižana cena  12,59 € Redna cena  13,99 € Cena na enoto 25,18 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano