Akrilno vezivo AMSTERDAM 1000ml

(5)
€35,41
€35,41 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Akrilno vezivo AMSTERDAM 1000ml znamke Royal TALENS

Namen: omogoča odpornost akrilnih barv, lepljenje raznih materialov med kolažno tehniko in zmanjša vpojnost na absorbnih površinah (t.i. presizing)

Vsebina: disperzija akrilne smole

Karakteristike:

  • hitro se suši in ustvari elastičen, vodoodporen in brezbarven film
  • odporno je na alkalije in primerno za stene 
  • za vse nemastne površine brez praha in za vse vsaj delno suhe površine
  • lahko se prebarva z akrilnimi barvami in akrilnim premazom za platno -GESSO“
  • pribor po uporabi operite z vodo
  • uporabljajte na temperaturi nad 10 ° C
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

To veliko pakiranje se mi je res izplačalo, pri mojem slikanju mi bo zdržalo res dolgo. Kakovost veziva je odlična, barve se z njim čudovito oprimejo in ne izgubljajo nasičenosti.

Martina Preverjena ocena

Končno sem našla ekonomično pakiranje, ki mi ne bo uničilo proračuna in mi bo zdržalo za vsa velika platna. Meša se z užitkom, končna površina pa je točno takšna, kot jo potrebujem.

Veronika Preverjena ocena

Vezivo deluje točno po mojih pričakovanjih in pri mešanju s pigmenti ne pušča nobenih grudic. Idealna izbira za atelje za vsakogar, ki slika vsak dan.

Barbora Preverjena ocena

Zelo zadovoljna, pakiranje je praktično, kakovost pa ustreza profesionalnim standardom.

Ivana Preverjena ocena

Kot učiteljica likovne vzgoje cenim veliko prostornino, zahvaljujoč kateri lahko otrokom pripravljam lastne barve skozi celo šolsko leto. Je odličen pripomoček za vsako ustvarjalno delavnico.

Silvia Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano