Nazaj v trgovino KRL174_09

Akrilno črnilo Triton 40 ml - KREUL

Na zalogi
(5)

Izberi
€6,73
€168,25 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Akrilno črnilo Triton nemške blagovne znamke KREUL je visoko pigmentirana akrilna barva, primerna za platno in papir. Ustvarite pike, akvarelne učinke ali barvne prehode. Za domišljijo in kombinacije ni omejitev. Barve se posušijo v svilnato mat površino, so obstojne na svetlobo in izdelane na vodni osnovi. Priporočamo neposredno nanašanje s pipeto, čopičem, čopičem za vodo, nalivnim peresom, oz slikarskim valjčkom. Črnila je treba pred uporabo dobro pretresti, včasih traja kar nekaj časa, da se pigmenti povežejo, zato jih je treba zrahljati s kladivom!

Lastnosti izdelka:

  • Akrilno črnilo KREUL Triton
  • Stekleničke s pipeto
  • Na vodni osnovi
  • Visoka intenzivnost barve, svetlobno obstojni pigmenti
  • Posuši se do svilnato mat površine
  • Primerno za platno in papir
  • Pred uporabo pretresite
  • Prostornina 40 ml
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

Triton od KREUL je stalnica, ki jo uporabljam za velike površine pri slikanju na platno. Barva je ravno prav gosta, cena za to količino pa je super.

Oliver Preverjena ocena

Kupil sem rumeno za poskus in moram reči, da je za ta denar odličen material, ki se dobro oprime vsake površine.

Viktor Preverjena ocena

Za moji vnukinji za krožek povsem zadostuje, dobro se spere in barve so čudovito jasne.

Patrik Preverjena ocena

Deluje odlično, ne suši se v šobi.

Erik Preverjena ocena

Zelo posrečena barva, ki se zlahka meša in ima lep sijaj.

Jakub Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano