Akrilno črnilo Pebeo Sepia Ink

€4,75
€105,56 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Vstopite v svet ustvarjalnosti s pigmentnim akrilnim črnilom Sepia Ink podjetja Pebeo, ki združuje zanesljivost in inovativno prilagodljivost. Ta 45-mililitrska steklenička s praktično pipeto umetnikom, oblikovalcem in kaligrafom ponuja visoko pigmentirano črnilo, primerljivo z indijskim črnilom, in je nepogrešljiv del vsakega umetniškega kompleta. Zaradi svoje pigmentne sestave je to akrilno črnilo po sušenju obstojno na svetlobi in neizbrisno, kar pomeni, da bodo vaša dela ostala neokrnjena in živa leta in leta. Ne glede na to, ali ste začetnik ali profesionalec, vam črnilo Sepia omogoča, da brez težav raziskujete različne tehnike, od natančnih linij do zabrisanih učinkov izpiranja črnila. Lahko ga razredčite z vodo, kar zagotavlja neskončne možnosti za eksperimentiranje z globino in teksturo. Njegova univerzalna uporabnost je idealna za risarske tehnike, risbe z izpiranjem črnila in kaligrafijo, njegova vodoodpornost po sušenju pa zagotavlja, da vsaka poteza peresa ali čopiča ostane točno tam, kjer mora biti. Ne glede na to, ali želite ustvariti impresivne ilustracije, dramatizirati besedila s kaligrafijo ali dodati nenavadno globino k mrtvici, je črnilo Sepia idealen spremljevalec. To črnilo je nepogrešljivo za študente umetnosti, profesionalne ilustratorje ali ljubitelje pisanja, saj odpira vrata k odkrivanju starih mojstrskih tehnik in sodobnih ekspresivnih likovnih izrazov. Ne glede na to, kateri tehniki dajete prednost, bo črnilo Sepia Ink vašim delom dodalo globino, značaj in nepozabno vizualno izkušnjo. Pustite domišljiji, da vodi čopič, in raziščite neskončne možnosti, ki jih ponuja to vsestransko črnilo. Črnilo Sepia iz Pebeo je pot do odkrivanja in ujemanja lepote v vašem umetniškem jeziku.

Parametri izdelka:

  • Akrilno črnilo Sepia Ink
  • Primerljivo z indijskim črnilom
  • Razredčljivo z vodo
  • Neizbrisno po sušenju
  • Praktična pipeta
  • Za umetnike, ilustratorje, oblikovalce in kaligrafe
  • Zmogljivost: 45 ml
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano