Nazaj v trgovino KRL17500

Akrilno črnilo KREUL 50 ml - set 6 kos.

(1)
€33,23
€664,60 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Akrilno črnilo Triton nemške blagovne znamke KREUL je visoko pigmentirana akrilna barva, primerna za platno in papir. Ustvarite edinstveno umetniško delo s tem kompletom črnil v osnovnih barvah. Barve se posušijo v svilnato mat površino, so obstojne na svetlobo in izdelane na vodni osnovi. Priporočamo neposredno nanašanje s pipeto, čopičem, čopičem za vodo, nalivnim peresom, oz slikarskim valjčkom.

Lastnosti izdelka:

  • Akrilno črnilo Triton
  • Set vsebuje 6 x 50 ml (rumena, rdeča, roza, modra, zelena, črna)
  • Stekleničke s pipeto
  • Na vodni osnovi
  • Visoka intenzivnost barve, svetlobno obstojni pigmenti
  • Posuši se do svilnato mat površine
  • Primerno za platno in papir
  • Pred uporabo pretresite
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 1 mnenj

Čudovito nasičene barve, ki se vpijajo v papir točno tako, kot sem pričakovala pri preizkušanju kaligrafije. Šest kosov v pakiranju je idealna izbira za ustvarjanje različnih ilustracij, res sem navdušena.

Andrea Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano