Nazaj v trgovino SCH28-027_300

Akrilni tuš Schmincke AERO COLOR Professional 250 ml

Na zalogi

Izberi
€38,90
€155,60 / l
Na poti k namDostava v 11–12 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Schmincke AERO COLOR Professional je tekoči akrilni tuš vrhunske umetniške kakovosti priznanega nemškega proizvajalca H. Schmincke & Co. KG. Ta izdelek v 250 ml pakiranju spada v serijo 1 in je zasnovan za zahtevne umetnike, ki iščejo vrhunske lastnosti.

Lastnosti izdelka

  • Blagovna znamka: Schmincke
  • Linija izdelkov: AERO COLOR Professional
  • Volumen: 250 ml
  • Serija: Serija 1
  • Teža: 0,278 kg
  • Dimenzije: 4,2 × 5,5 × 15,9 cm
  • Država porekla: Nemčija
  • Vsebina pakiranja: 1 kos

Pogosto zastavljena vprašanja

Kje se proizvaja tuš Schmincke AERO COLOR Professional? Ta profesionalni akrilni tuš proizvaja podjetje H. Schmincke & Co. KG neposredno v Nemčiji.

Kakšna je prostornina tega pakiranja? Pakiranje vsebuje 250 ml akrilnega tuša.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Cena na enoto 79,50 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


17,29 € Cena na enoto 34,58 €/l
Kompozit
Akrilna barva, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna barva, 60 ml, ROSA Gallery


4,26 € Cena na enoto 71,00 €/l
Rosa

Nazadnje ogledano