Akrilni mediji Kreul Solo Goya / Set 3 kos

Na zalogi
(5)
€16,47
Na poti k namDostava v 7–8 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Set vsebuje strukturne medije, ki so primerni za ustvarjanje tridimenzionalnega učinka. Rezultat je vizualna in oprijemljiva struktura na platnu ali na drugih površinah - les, plastika, papir, tekstil, steklo, keramika itd. Zaradi konsistence so primerni za izdelavo različnih učinkov, kolaž, 3D površin, reliefov itd. Univerzalna strukturna pasta Solo Goya ima belo kremasto konsistenco, s katero lahko ustvarite nežne površinske strukture in reliefi. Druga strukturna pasta Solo Goya je tudi z belo kremasto konsistenco z zrnato površino, s katero lahko ustvarite nežno strukturno površino peščenjaka. Zadnji medij je strukturni gel Solo Goya, ki je bleščeč, za izdelavo sijoče površine. Po sušenju je gel sijoč in prosojen. Vse medije lahko nanesete z gladilko, čopičem ali gobico, lahko pa jih tudi mešate z akrilnimi barvami.

Lastnosti izdelka

  • akrilni strukturni mediji na vodni osnovi
  • kremasta konsistenca za izdelavo površinskih struktur
  • set vsebuje: univerzalna stukturna pasta Solo Goya, strukturna pasta Solo Goya z zrnato površino in strukturni gel Solo Goya sijajni
  • količina: 3 x 100 ml
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

S temi mediji se je delo z akrilom premaknilo na povsem drugo raven, mešanje barv je mala malica.

Zuzana Preverjena ocena

Kupila sem kot darilo za sina, ki študira grafično oblikovanje, in zelo ga hvali.

Katarina Preverjena ocena

Deluje točno tako, kot je opisano, teksturo mojih slik je spremenilo do neprepoznavnosti.

Monika Preverjena ocena

Uporabljam predvsem medij za upočasnitev sušenja, končno lahko delam v miru.

Petra Preverjena ocena

Komplet vsebuje vse potrebno za domačega mojstra, kakovost je čutiti pri vsaki potezi s čopičem.

Lucia Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano