Nazaj v trgovino KOMENgl27_whit

Akrilni emajl KOMPOZIT PROFI Gloss 2,7 l

Na zalogi
(2)

Izberi
€45,90
€17,00 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Univerzalni akrilni emajl KOMPOZIT PROFI Glass zagotavlja odlično zaščito in odpornost proti obrabi in vremenskim vplivom. Odporen je na čistila in dezinfekcijska sredstva. Njegova prednost je, da nobeden od živahnih in bogatih pigmentov, ki jih vsebujejo barve za zunanjo uporabo KOMPOZIT, sčasoma ne porumenijo ali zbledijo. Akrilna emajlna barva vsebuje takojšen inhibitor korozije, ki zagotavlja dolgotrajno zaščito. Namenjena je za dekorativne in zaščitne premaze lesa in podobnih materialov, kot so pohištvo, okna, vrata in drugo. Primerna je tudi za temeljni premaz kovinskih površin, izdelkov, radiatorjev, cevi in drugih sestavnih delov ogrevalnega sistema. Uporablja se lahko tudi na ometu, betonu in drugih mineralnih površinah, tapetah za barvanje ter nekaterih plastičnih in steklenih izdelkih. Poleg tega je idealen za obnovo starih alkidnih in oljnih emajlov.

Naprava:

Pred uporabo priporočamo temeljito pripravo površine. Očistite jo z luščenja stare barve, krede, prahu, umazanije in maščob. Morebitne razpoke in neravnine popravite z vodoodpornim akrilnim tesnilnim sredstvom. Pri nanašanju na stare alkidno emajlirane površine jih je treba predhodno pobrusiti in temeljito odprašiti. Na suho in pripravljeno površino nanesite s čopičem, valjčkom ali brizgalno pištolo. Čas sušenja pri +20 °C in 50-odstotni relativni vlažnosti je približno 40 minut. Drugi sloj lahko nanesete po eni uri.

Parametri izdelka

  • KOMPOZIT PROFI Akrilni emajl sijaj
  • S časom barve ne rumenijo ali bledijo
  • Primeren za različne površine, kot so les, kovine, omet in plastični izdelki
  • Zmogljivost: 2.7 l

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 2 mnenj

Srednja embalaža 2,7 litra mi je ravno prav zadostovala za obnovo starejšega pohištva v uti. Izbrala sem odtenek bor in moram priznati, da je površina zdaj čudovito sijoča in odporna na dež.

Ivana Preverjena ocena

Odlična izbira za manjše projekte okoli hiše. Emaj se lepo razliva in ne ustvarja prog, z moje strani maksimalno zadovoljstvo.

Silvia Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,55 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 22,20 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  3,89 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 38,90 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano