Nazaj v trgovino KOMENgl03_brow

Akrilni emajl KOMPOZIT PROFI Gloss 0,3 l

Na zalogi
(3)

Izberi
€9,49
€31,63 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Univerzalni akrilni emajl KOMPOZIT PROFI Glass zagotavlja odlično zaščito in odpornost proti obrabi in vremenskim vplivom. Odporen je na čistila in dezinfekcijska sredstva. Njegova prednost je, da nobeden od živahnih in bogatih pigmentov, ki jih vsebujejo barve za zunanjo uporabo KOMPOZIT, sčasoma ne porumenijo ali zbledijo. Akrilna emajlna barva vsebuje takojšen inhibitor korozije, ki zagotavlja dolgotrajno zaščito. Namenjena je za dekorativne in zaščitne premaze lesa in podobnih materialov, kot so pohištvo, okna, vrata in drugo. Primerna je tudi za temeljni premaz kovinskih površin, izdelkov, radiatorjev, cevi in drugih sestavnih delov ogrevalnega sistema. Uporablja se lahko tudi na ometu, betonu in drugih mineralnih površinah, tapetah za barvanje ter nekaterih plastičnih in steklenih izdelkih. Poleg tega je idealen za obnovo starih alkidnih in oljnih emajlov.

Namembnost: Za uporabo:

Parametri izdelka

  • Akrilni emajl KOMPOZIT PROFI sijajni
  • Ne rumenenje ali bledenje barve s časom
  • Vključuje takojšen inhibitor korozije za dolgotrajno zaščito
  • Primeren za različne površine, kot so les, kovine, ometi in plastični izdelki
  • Zmogljivost: 0,3 l

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.6 3 mnenj

Kupila sem bel odtenek za obnovo starega okvirja, emajl ima odlično prekrivnost.

Katarina Preverjena ocena

Hitro se suši in končni sijaj je točno takšen, kot sem ga potrebovala.

Monika Preverjena ocena

Zelo kakovostna barva, s katero se odlično dela tudi pri manjših popravilih.

Petra Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano