Nazaj v trgovino RTL20808624

Akrilne barve Van Gogh - set 24 posodic

€68,53
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Če iščete kakovost, izberite akvarel barve Van Gogh! Delo z akvarel barvami znamke Royal Talens Van Gogh je pravo zadovoljstvo za vse ljubitelje umetnosti. S široko paleto barv lahko naslikate prav vse. Set je primeren za različne likovne tehnike z efektom akvarela. Akvarel barve so izdelane z najnovejšo tehnologijo z arabsko gumo ki je baza. Le ta ščiti pigment in ga čvrsto veže na papir ali platno.Odtenki se odlično mešajo med seboj in so transparentni. Visoka koncentracija drobno mletih pigmentov je garancija za dobre akvarele z visoko stopnjo lahkotnosti. Barve ne vsebujejo težke, škodljive kovine kot so kadmij, železo in kobalt.

ZNAČILNOSTI IZDELKA

  • okrogel čopič iz serije 191 št. 6
  • spužva
  • moderna plastična škatla
  • 24 posodic
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano