Nazaj v trgovino RTL9011713M

Akrilne barve TALENS ArtCreation Combi set - 12x12 ml

(2)
€40,80
€283,33 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Set akrilnih barv ArtCreation

Izrazite svojo umetniško stran in prenesite svoje ideje na slikarsko platno. V tem praktičnem pakiranju znamke TALENS boste našli vse pripomočke s pomočjo katerih boste lahko izdelali Vaše umetniško delo.

Set vsebuje naslednje proizvode:

  • akrilne barve (12 x 12 ml), v odtenkih 105, 275, 270, 396, 369, 504, 572, 619, 227, 411, 409, 701
  • papirnata paleta (24x18 cm)
  • čopiči s sintetičnimi vlakni (8 I 14)
  • slikarsko platno iz 100 % bombaža (24x30 cm)
  • slikarsko stojalo – namizno

Ta set bo razveselil prav vsako umetniško dušo in je popolnoma primeren kot darilo, tako za majhne kot velike umetnike.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.5 2 mnenj

Cenovno ugodne akrilne barve, ki so me presenetile s svojo kakovostjo. Popolne za hobi projekte.

Marek Preverjena ocena

Ta komplet je zame kot začetnika popolnoma idealen, barve imajo čudovito nasičenost in se z njimi dobro dela na platnu.

Pavol Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano