Akrilne barve Studio Acrylic PROFI 30x20ml

(19)
€37,59
€62,65 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

30tub20ml+ čopič PebeoStudioAcrylic so akrilne barve na vodni bazi z žametno satenastim izgledom in odličnim prijemom na številne površine - platno, les, kovina in podobno.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 19 mnenj

Čudovita sprememba barv. Na teksturah izgleda magično.

Veronika Preverjena ocena

Kompleten komplet. Tube se zlahka odpirajo.

Barbora Preverjena ocena

Globoka, temno zelena. Popolna za sence.

Ivana Preverjena ocena

Bogat in težek pigment.

Silvia Preverjena ocena

Transparentna rumena, odlična za plastenje.

Lenka Preverjena ocena

Atmosfera globokega gozda.

Andrea Preverjena ocena

Močna vijolična barva.

Natalija Preverjena ocena

Lep antični kovinski videz.

Dominika Preverjena ocena

Obožujem spreminjanje barv pri tem.

Simona Preverjena ocena

Vrhunska barva s posebnim učinkom.

Kristina Preverjena ocena

Kot profesionalni umetnik cenim visoko kakovost pigmentov v tem kompletu. Idealni so za detajlno delo, kjer potrebujem natančne odtenke.

Adriana Preverjena ocena

Trideset kosov v kompletu je res spodobna zaloga za kateri koli projekt. Kakovost je zelo blizu dražjim znamkam.

Soňa Preverjena ocena

Delo s temi barvami je gladko in brez težav. Idealne so tudi za plastenje, kar pri moji tehniki zelo potrebujem.

Daniela Preverjena ocena

Prijetno sem presenečena nad intenzivnostjo barv. To je komplet, ki v mojem ateljeju zagotovo ne bo ostal v kotu.

Helena Preverjena ocena

Profesionalna raven za zelo prijazno ceno. Zelo sem vesela, da sem izbrala prav ta komplet.

Renata Preverjena ocena

Zelo dobra gostota in odlična svetlobna obstojnost. Za profesionalne slike na platno so kot nalašč.

Alena Preverjena ocena

Odličen izbor odtenkov, ni mi treba ničesar zapleteno mešati. Kakovost je na visoki ravni.

Dana Preverjena ocena

Priporočam vsem, ki mislijo z slikanjem resno. Te barve so res vredne svojega denarja.

Hana Preverjena ocena

Končno komplet, kjer je dovolj toplih in hladnih tonov. Kakovost izdelave je prvovrstna.

Beata Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano