Nazaj v trgovino PBO833421

Akrilne barve Studio Acrylic MEDIUM 20x20ml

(18)
€28,27
€70,68 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

20tub20ml+ čopič PebeoStudioAcrylic so akrilne barve na vodni bazi z žametno satenastim izgledom in odličnim prijemom na številne površine - platno, les, kovina in podobno.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 18 mnenj

Standardna modra, ki jo potrebuje vsak umetnik. Visoka kakovost.

Jakub Preverjena ocena

Bogata zlata barva. Najboljša v hobi kategoriji.

Adam Preverjena ocena

Dobra pestrost barv za začetniški komplet.

Ondrej Preverjena ocena

Zelo izrazita in jasna.

David Preverjena ocena

Klasična topla rdeča.

Simon Preverjena ocena

Najboljša hobi zlata barva.

Norbert Preverjena ocena

Čudovita topla metalik barva.

Eduard Preverjena ocena

Ena najboljših v seriji Dyna.

Branislav Preverjena ocena

Za študenta umetniške šole je to točno tisto, kar potrebujem za izpite. Kompaktna embalaža se prilega v vsako torbo.

Jana Preverjena ocena

Lepi odtenki, zelo dobro se z njimi dela na papirju in platnu. Za to ceno je to zelo ugoden nakup.

Eva Preverjena ocena

Barve so v redu, ustrezajo mi.

Anna Preverjena ocena

Kupila sem jih vnukinji za rojstni dan in videti je zelo zadovoljna. Pravi, da se ji z njimi slika veliko bolje kot s tistimi šolskimi iz trgovine.

Marija Preverjena ocena

Ta komplet je dober za eksperimentiranje, saj vsebuje veliko zanimivih odtenkov. Pigmentacija je solidna, vendar je treba nanesti več plasti.

Zuzana Preverjena ocena

Zelo rada uporabljam te barve pri ustvarjanju svojih majhnih akrilnih miniatur. Konsistenca je točno takšna, kot jo imam rada.

Katarina Preverjena ocena

Zanimiv izbor barv, s katerim se da pričarati lepe učinke. Priporočam vsakemu začetniku.

Monika Preverjena ocena

Malo manjše tube, kot sem pričakovala, ampak za preizkušanje zadostujejo. Barve se sušijo primerno hitro.

Petra Preverjena ocena

Maksimalno zadovoljstvo z dostavo in kakovostjo izdelka. Barve se lepo mešajo in se ne grudijo.

Lucia Preverjena ocena

Sem začetnica in ta komplet mi je dal pogum, da začnem slikati. Vse barve so čudovito jasne.

Martina Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano