Akrilne barve Solo Goya - set 6 x 100 ml

Na zalogi
(5)
€23,71
€39,52 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Akrilne brave Solo Goya so barve vodilne nemške znamke Kreul in predstavljajo visokokakovostno univerzalno umetniško barvo, saj ponujajo široko paleto čistih in intenzivnih akrilnih odtenkov. So na seznamu najpogosteje izbranih in uporabljenih akrilnih barv. V svetu umetnosti imajo nenadomestljivo mesto, saj vsebujejo visok odstotek pigmentov in najboljše vezivo, ki ohranja njihovo natančnost, mehkobo in popolno prekrivnost. Ustrezajo različnim površinam, tudi slikarskemu platnu, lesu, papirju, tekstilu, steklu in podobno.Idealne so tudi za začetnike, amaterske slikarje in profesionalne umetnike. Set vsebuje 6 akrilnih barv v količini 100 ml.

ZNAČILNOSTI IZDELKA

  • na vodni osnovi
  • mehka, gladka in kremasta tekstura
  • hitro sušenje
  • odlična pokritost
  • jih razredčimo z vodo
  • po sušenju so vodoodporne
  • pakiranje vsebuje 6 x 100 ml
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

Velika pakiranja so kot nalašč zame, saj vedno porabim veliko bele in modre barve. Kakovost Solo Goya me še nikoli ni razočarala.

Samuel Preverjena ocena

Teh šest tub mi popolnoma zadostuje za moje velikopotezne slike. Barve se odlično mešajo in dolgo zdržijo.

Oliver Preverjena ocena

Super barve z odlično prekrivnostjo. Sem maksimalno zadovoljna.

Viktor Preverjena ocena

Kupil sem ta komplet za naš atelje in je odlično razmerje med ceno in kakovostjo. Pigmenti so res nasičeni.

Patrik Preverjena ocena

Za moje potrebe so te večje tube idealne. Barve so goste in delo z njimi je pravi užitek.

Erik Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano