Akrilne barve Solo Goya / set 16 x 20 ml

Na zalogi
(8)
€23,71
€74,09 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Akrilne barve Solo Goya su barve vodilne nemške znamke Kreul in predstavljajo univerzalno umetniško barvo visoke kakovosti, saj nudijo široko paleto svetlih in intenzivnih odtenkov. Nahajajo se na seznamu najbolj pogosto izbranih in rabljenih akrilnih barv. V svetu umetnosti imajo nezamenljiv položaj, saj vsebujejo visok odstotek pigmentov in najboljše vezivo, ki ohranja njihovo preciznost, mehkobo in popolno pokrivnost. Ustrezajo različnim površinam, vključno s slikarskim platnom, lesom, papirjem, tekstilom, steklom ipd.. Prav tako so idealne za začetnike, slikarje amaterje i profesionalne umetnike. Set vsebuje 16 akrilnih barv v količini 20 ml.

ZNAČILNOSTI IZDELKA

  • na bazi vode
  • mehka, gladka in kremasta struktura
  • hitro sušenje
  • odlična pokrivnost
  • topne v vodi
  • po sušenju so vodoodporne
  • pakiranje vsebuje 16 x 20ml
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.7 8 mnenj

Drugačno delo kot z oljnimi barvami, a zame osebno čistejše delo (mislim na okolico).

Peter Preverjena ocena

Za to ceno dober izdelek, kakovostne barve, lak je prav tako dober, zaenkrat še nisem veliko kupil, a odslej bom kupoval samo še pri vas. Akril...

Ladislav Preverjena ocena

Petnajst barv v kompletu je zame popolnoma idealen izbor odtenkov za mešanje. Barve so odlično pigmentirane in na platnu delujejo živo.

Daniel Preverjena ocena

Zelo praktične majhne tube, ki jih jemljem s seboj na plenarno slikanje. So priročne in vedno imam na voljo dovolj odtenkov.

Robert Preverjena ocena

Sin jih v osnovni šoli uporablja pri likovni vzgoji in učiteljica jih je pohvalila. So kakovostne in se lepo oprimejo vsake površine.

Štefan Preverjena ocena

Zanimiv izbor barv v kompletu, s katerim se da zmešati skoraj vse odtenke, ki jih potrebujem. Zelo sem vesela, da sem jih kupila.

Matjaž Preverjena ocena

Za to ceno je to odličen nakup za začetnika. Barve so prijetne na otip in dobro prekrivajo.

Igor Preverjena ocena

Slikanje s temi barvami je prava sprostitev, saj imajo popolno teksturo. Toplo priporočam vsakomur, ki išče kakovost za dobro ceno.

Milan Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,55 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 22,20 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  3,89 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 38,90 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano