Akrilne barve Solo Goya / set 10 x 100 ml

Na zalogi
(5)
€38,19
€38,19 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Akrilne barve Solo Goya su barve vodilne nemške znamke Kreul in predstavljajo univerzalno umetniško barvo visoke kakovosti, saj nudijo široko paleto svetlih in intenzivnih odtenkov. Nahajajo se na seznamu najbolj pogosto izbranih in rabljenih akrilnih barv. V svetu umetnosti imajo nezamenljiv položaj, saj vsebujejo visok odstotek pigmentov in najboljše vezivo, ki ohranja njihovo preciznost, mehkobo in popolno pokrivnost. Ustrezajo različnim površinam, vključno s slikarskim platnom, lesom, papirjem, tekstilom, steklom ipd.. Prav tako so idealne za začetnike, slikarje amaterje i profesionalne umetnike. Set vsebuje 10 akrilnih barv v količini 100 ml.

ZNAČILNOSTI IZDELKA

  • na bazi vode
  • mehka, gladka in kremasta struktura
  • hitro sušenje
  • odlična pokrivnost
  • topne v vodi
  • po sušenju so vodoodporne
  • pakiranje vsebuje 10 x 100ml
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

Sem učiteljica likovne vzgoje in te komplete naročam redno, saj so za učence cenovno dostopni in zanesljivi. Barve se dobro nanašajo in otroci z njimi odlično delajo.

Pavol Preverjena ocena

Kakovosten komplet, s katerim se zelo dobro dela na platno in les. Cenim, da se barve pri slikanju ne grudijo.

Juraj Preverjena ocena

Super barve, imajo lepo gosto konsistenco in pri nanašanju jih ne potrebujem veliko. Sem zadovoljen ljubiteljski slikar.

Richard Preverjena ocena

Dobila sem jih za rojstni dan in navdušena sem nad njimi. Čudovite nasičene barve, ki na platnu izgledajo zelo profesionalno.

Andrej Preverjena ocena

Vse v redu, paket je prispel pravočasno in brez poškodb. Barve so super, točno to sem potrebovala za svoje ustvarjanje.

Filip Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,56 € Redna cena  6,39 € Cena na enoto 22,24 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano