Nazaj v trgovino SCH33-030_370

Akrilne barve Schmincke College Acrylic 750 ml

Na zalogi

Izberi
€19,90
€26,53 / l
Na poti k namDostava v 11–12 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Akrilne barve Schmincke College Acrylic v pakiranju s prostornino 750 ml predstavljajo zanesljivo izbiro v profesionalni umetniški kakovosti nemškega proizvajalca H. Schmincke & Co. KG. Ta serija 1 ponuja izbiro med 18 odtenki in je idealna za ustvarjalce, ki iščejo preizkušeno kakovost v večji količini za svoje umetniške projekte.

Lastnosti izdelka

  • Znamka: Schmincke
  • Linija izdelkov: College Acrylic
  • Prostornina: 750 ml
  • Serija: Serija 1
  • Kakovost: Profesionalna umetniška kakovost (H. Schmincke & Co. KG)
  • Država porekla: Nemčija
  • Teža: 1,044 kg
  • Dimenzije: 8 × 8 × 19,8 cm
  • Vsebina pakiranja: 1 kos

Pogosto zastavljena vprašanja

Kje se proizvajajo barve Schmincke College Acrylic? Te akrilne barve proizvaja podjetje H. Schmincke & Co. KG v Nemčiji.

V katero serijo spada ta izdelek? Izdelek je uvrščen v serijo 1 v okviru ponudbe Schmincke College Acrylic.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


1,29 € Cena na enoto 64,50 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


3,19 € Cena na enoto 42,53 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,99 € Cena na enoto 27,98 €/l
Kompozit

Nazadnje ogledano