Nazaj v trgovino KRL84177

Akrilne barve Kreul Solo Goya / mixed set 8 x 20 ml

Na zalogi
(5)
€13,99
€87,44 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Akrilne barve Solo Goya vodilne nemške znamke Kreul predstavljajo univerzalno umetniško barvo najvišje kakovosti, saj ponujajo široko paleto svetlih in intenzivnih akrilnih barv. So izjemno iskane in se hkrati uvrščajo med najbolj priljubljene akrilne barve. V likovni umetnosti imajo nenadomestljivo mesto, saj vsebujejo visok delež pigmentov, ki tvorijo najfinejše disperzije, kar ohranja natančnost , mehkobo in popolno prekrivnost. Primerni so za različne vrste površin, vključno s platnom, lesom, papirjem, kartonom, usnjem, kovino, plastiko itd. Idealne so tudi za začetnike, amaterske umetnike in profesionalne slikarje. Set vsebuje 8 akrilnih barv v hladnih in toplih odtenkih, s katerimi lahko igrivo mešate številne druge barve.

značilnosti izdelka:

  • akrilne barve Kreul na vodni osnovi
  • kremna konsistenca
  • hitro sušenje
  • popolna prekrivnost, pigmenti, ki ne bledijo
  • razredčeni z vodo
  • po sušenju so vodoodporni
  • embalaža vsebuje 8 x 20 ml barvnih tub (pristne svetlo rumene, prava oranžna, roza, vijolična, rumenkasto zelena, turkizna, primarno modra, nevtralno siva)
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

Super za mojo uporabo, zaenkrat imam črno in belo za osnovni sloj za mešanje s pouring tehniko.

Radka Preverjena ocena

Ta mešani komplet me je prijetno presenetil s svojo vsestranskostjo in odličnim oprijemom na različne podlage.

Darina Preverjena ocena

Kot učiteljica likovne vzgoje te barve priporočam, so goste in otroci z njimi odlično delajo.

Mihaela Preverjena ocena

Odlična izbira za eksperimentiranje s tehnikami, zagotovo si bom dokupila še eno pakiranje.

Denisa Preverjena ocena

Barve so zelo jasne in po sušenju izgledajo na papirju zares profesionalno.

Alexandra Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano