Akrilne barve El Greco - set 6 x 75 ml

Na zalogi
(1)
€17,79
€39,53 / l
Na poti k namDostava v 7–8 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Akrilne barve El Greco - set 6 x 75 ml

Set akrilnih barv El Greco znane nemške znamke Kreul vam prinaša univerzalne akrilne barve najvišje kakovosti, živih in intenzivnih odtenkov. So zelo iskane in priljubljene med študenti. V umetnosti so nezamenljive, saj vsebujejo visoko koncentracijo pigmenatov, ki tvorijo najbolj fino disperzijo, kar zagotavlja preciznost, finost in pokrivnost. Primerne so za različne površine kot so platno, karton, papir, kamen, kovina, usnje in plastika. Idealne so za začetnike, amaterje in študente. Pakiranje vsebuje 6 barv u tubah 75 ml (Titanium White, Cadmiun Yellow, Genuine Red, Permanent Green, Ultramarine Blue, Black).

Karakteristike:

  • na bazi vode
  • hitro se sušijo in zadržijo lesk
  • intenzivne barve, odporne na svetlobo in pokrivne
  • topne v vodi in se lahko med seboj mešajo
  • ko se posušijo, so odporne na vodo in fleksibilne
  • fluorescentne barve svetijo pod UV svetlobo
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 1 mnenj

Končno sem našla večje pakiranje osnovnih barv, s katerimi rada slikam ozadja na svojih slikah.

Tatjana Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano