Nazaj v trgovino DRW200030

Akrilne barve ACRYL mat 30ml | izberite odtenek

€2,04
€68,00 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Kvalitetne akrilne barve topne v vodi. Imajo stabilne in lesketajoče odtenke, so trajne in vodoodporne po sušenju. Zahvaljujoč odlični pokrivnosti, so primerne za vse vrste ustvarjanja. Primerne so za različne površine: glino (po sušenju), gips, papir, les, plastiko, steklo, aluminij,... Lahko jih uporabite tudi za decoupage.

Karakteristike:

  • 91 sjajnih odtenkov, odpornih na svjetlobo, od tega je 8 bisernih, 18 pokrivnih, 7 metalik i 15 z leskom
  • odporne na vodi in praske (primerne so tudi za pohištvo, in za porozne površine kot so les, pluta, gips, itd))
  • lahko jih nanašate na katerokoli površino, ki ste jo pred tem dobro očistili.
  • barve se lahko medsebojno mešajo in nanašajo ena čez drugo
  • odporne na vremenske pogoje
  • z mešanjem lahko dobite cel spekter odtenkov, od pastelnih, pa do temnih, bogatih barv
  • odporne na sončno svetlobo
  • visoko odporne na poškodbe, praske
  • primerne za vsako tehniko
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml

Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml


6,73 € Cena na enoto 13,46 €/l
ARTMiE
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)

Nazadnje ogledano