Nazaj v trgovino RTL9021708M

Akrilne bartve Art Creation - set 8 x 12 ml

(4)
€9,27
€96,56 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Preizkusite nov set akrilnih barv art creation in privoščite inspiracijo lastni domišljiji , ki je brezmejna. Niso primerne le za začetnike, pač pa tudi za profesionalne umetnike. Akrilne barve so izdelane iz 100% akrilne smole. To so večnamenske barve ki se zlahka medsebojno mešajo in so topne v vodi. Lahko jih uporabljate direktno iz tube. Imajo kakovostno kremasto konzistenco, po sušenju pa imajo svilnat lesk. Čas sušenja je približno eno uro, odvisno od debelosti barvne plasti. Primerne so za delo na papirju, platnu, lesu, kamnu in betonu. So idealne za eksperimentiranje in odlično darilo za vsakega umetnika.

ZNAČILNOSTI IZDELKA

  • na bazi akrilne smole
  • kremasta konzistenca
  • po sušenju so vodoodporne
  • set vsebuje 8 barv v tubah 12 ml
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.7 4 mnenj

Za hitre skice in vaje z barvami je ta izbor osmih odtenkov povsem zadosten.

Natalija Preverjena ocena

Odlična izbira za osnovno opremo, ravno prav za preizkušanje tehnike slikanja na karton.

Dominika Preverjena ocena

Osem barv mi bogato zadostuje za moje občasno sprostitveno slikanje ob večerih.

Simona Preverjena ocena

Dobro razmerje med ceno in kakovostjo, barve so sveže in se z njimi dobro dela takoj po iztisnitvi.

Kristina Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano