Akrilna emulzija UMTON - 1000 ml

€27,67
€27,67 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Akrilna emulzija SIZE 1000 ml

Profesionalna akrilna emulzija “SIZE”, slavnega češkega prizvajalca umetniških pripomočkov UMTON. Profesionalna akrilna emulzija SIZE je mehka, prosojna akril polimerna emulzija, za naravno platno z mat površino. Služi kot zaščitna barva za naravna platna, lesene deske, papir in karton.

Priprava: 100 ml na 1m2, redčite z  10 - 30% vode

Navodilo: Drgnite platno ali drug material in ustvarite ravno površino za osnovni premaz Primer/Gesso. Uporabite 2 sloja, redčite z 10-30% hladne vode.

Opozorilo: Preprečite dostop zraka, zaščitite pred mrazom in uporabljajte do 3 leta od datuma proizvodnje.

Pakiranje vsebuje: 1000 ml akrilne emulzije v posodi.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano