Nazaj v trgovino NHRmn362

Akrilna boja Hobby Akryl 59ml metalik | izberite odtenek

€5,14
€87,12 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Akrilna barva Hobby Akryl 59ml metalik - izberite odtenek

Kvaitetne akrilne barve topne v vodi, izdelane iz pigmentov in sintetične smole. Imajo stabilne lesketajoče odtenke odlične pokrivnosti. Zahvaljujoč dobremu oprijemanju na različnih površinah, so primerne za umetnike, modelarje in ljubitelje slikanja. Lahko jih uporabite za dekoriranje in slikanje na papirju, kartonu, slikarskemm platnu, lesu, kovini, steklu, plastiki, keramiki, kamnu, stiroporju, masah za modeliranje (po sušenju). Primerne so tudi za decoupage.

Karakteristike:

  • 59 sjajnih odtenkov odpornih na svetlobo (vključno z zlato, srebrno in bakreno) topnih v vodi in hitrosušečih
  • odporne na vodo, praske in vremenske pogoje
  • nanašajo se na čvrste in čiste površine
  • primerne tudi za pohištvo, za porozne površine kot so les, pluta, gips, papir ipd.
  • lahko se medsebojno mešajo
  • dosežete lahko vse odtenke, od pastelnih do intenzivnih
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano