Nazaj v trgovino WNN2120

Akrilna barva Winsor & Newton Galeria 60 ml

(5)
€5,26
€87,67 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Blagovna znamka Winsor & Newton ima več kot 170 let izkušenj z izdelovanjem različnih vrst umetniških barv in je zato ena najbolj naprednih blagovnih znamk na svetu. Konkretno, akrilna barva Galeria je priljubljena zaradi svoje vsestranskosti. Primerna za slikanje na papirju, platnu, kartonu, iverki, lesu, opeki, mavcu, betonu itd. V umetnosti ima nepogrešljivo mesto zaradi visoke intenzivnosti pigmenta, odličnega leska, čistosti in nežnega satenastega videza. Sledi, ki jih pušča čopič za slikanje, so natančne, nežne in imajo odlično pokritost. Razredčljiva z vodo. Celotna serija akrilnih barv Galeria je trajne narave, saj so ocenjene z oznako AA ali A. So tudi odporni na svetlobo - vsebujejo čiste pigmente, ki ne zbledijo.


lastnosti izdelka

  • visoka intenzivnost in čistost pigmentov
  • univerzalna akrilna barva
  • dolga življenjska doba in odporna na svetlobo
  • preprosto očistite s pomočjo vode
  • ne dela mehurčkov in drugih nepravilnosti
  • čas sušenja - 10 do 20 min. (tanka plast) ali 1 uro in več (debela plast)


🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

Barve so izrazite in dobro prekrivne. Po sušenju ohranijo svojo nasičenost.

Gabriela Preverjena ocena

Imam odtenek kadmijevo rdeča in je čudovito nasičen tudi v tankem sloju.

Tatjana Preverjena ocena

Odlična izbira za začetnike, tuba ima idealno prostornino za preizkušanje novega tona.

Radka Preverjena ocena

Dobro se dela z njo, hitro se suši in na platnu deluje profesionalno.

Darina Preverjena ocena

Odlično razmerje med ceno in kakovostjo, zagotovo bom dokupila še druge odtenke.

Mihaela Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano