Akrilna barva Van Gogh 40 ml

Na zalogi
(5)

Izberi
€5,74
€143,50 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Slikanje z akrilnimi barvami Royal Talens predstavlja zadovoljstvo vsakemu umetniku. Ob širokem spektru odtenkov, so barve primerne za različne tehnike. Lahko se uporabljajo v kombinaciji z oljnimi in akvarelnimi barvami.

Karakteristike:

  • močne in intenzivne
  • visoka koncentracija pigmenta
  • zahvaljujoč gostoti barve so poteze s čopičem takoj prepoznavne
  • 40 odtenkov
  • količina: 40 ml
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

Vse je vedno hitro in kakovostno. Priporočam.

Dominika Preverjena ocena

Barve Van Gogh so preprosto klasika, izbrala sem kobaltno modro in užitek je delati z njo.

Simona Preverjena ocena

Kot upokojenka rada naslikam sliko za veselje in te majhne tube so idealne, saj se z njimi zlahka rokuje.

Kristina Preverjena ocena

Kupila sem rumeno oker barvo in ima neverjetno lep pigment, ki izstopa na vsaki podrobnosti.

Adriana Preverjena ocena

Kakovost na prvem mestu, to znamko imam najraje od vseh in vedno se lahko zanesem nanjo.

Soňa Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,55 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 22,20 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  3,89 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 38,90 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano