Nazaj v trgovino KZTACSTM500_91

Akrilna barva STANDART Kompozit 500 ml

Na zalogi
(2)

Izberi
€14,29
€28,58 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Kovinska akrilna barva STANDART blagovne znamke Kompozit je idealna izbira za vse, ki iščejo visokokakovostno orodje za različne umetniške tehnike. Odlikujeta jo kovinski sijaj in posebna konsistenca, zato je idealna za Fluid Art in barvanje velikih površin. Zlahka se nanaša, hitro se suši in ima nežen vonj, ki zagotavlja udobje med delom. Ko se posuši, ustvari elastičen film, ki se ne lomi in ohranja svojo kakovost tudi pri debelejših nanosih.

Ta univerzalna barva je primerna za številne površine, vključno s platnom, lesom, papirjem, mavcem, porcelanom, usnjem in drugimi materiali. V bogati barvni paleti boste našli do 20 odtenkov, od katerih imata dva očarljiv kovinski učinek. Vse barve lahko preprosto kombinirate in mešate, kar omogoča neskončne ustvarjalne možnosti. Barva je tudi vodoodporna, njen odtenek pa ostane intenziven tudi po daljšem času.

Praktična embalaža z dolgim pokrovčkom omogoča natančno odmerjanje - idealna za profesionalce in ljubiteljske ustvarjalce. Barva je varna za otroke, ustreza standardom EN 71-3 in je primerna za uporabo v zaprtih prostorih in na prostem.

Parametri izdelka:

  • Kovinska akrilna barva
  • Volumen 500 ml
  • Dimenzije embalaže: Višina 225 mm, premer 63 mm
  • Teža paketa: 770 g
  • Uporaba: v zaprtih prostorih in na prostem
  • Značilnosti: - Vgrajen v notranjost: Vroče, vodoodporno, ustvarja elastično folijo.
  • Varnostni standardi: EN 71-3 (primerno za otroške igrače)
  • Primerne površine: Porcelan, porcelan, mavec, usnje, plastika, kamen, tkanine, platno, papir, les, mavec

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 2 mnenj

Barve so izrazite in dobro prekrivne. Po sušenju ohranijo svojo nasičenost.

Milan Preverjena ocena

Veliko pakiranje srebrne barve mi popolnoma zadostuje za barvanje kulis v šoli, prekriva odlično in nismo je varčevali.

Rastislav Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,55 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 22,20 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  3,89 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 38,90 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano