Nazaj v trgovino SCH13-019_100

Akrilna barva Schmincke PRIMAcryl Professional 150 ml

Na zalogi

Izberi
€19,49
€129,93 / l
Na poti k namDostava v 11–12 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Schmincke PRIMAcryl Professional je vrhunska akrilna barva, namenjena profesionalnim umetnikom in zahtevnim ustvarjalcem. Odlikuje jo vrhunska umetniška kakovost nemškega proizvajalca H. Schmincke & Co. KG. Ta serija ponuja 48 odtenkov v serijah od 1 do 6 v priročni 150 ml embalaži.

Lastnosti izdelka

  • Blagovna znamka: Schmincke
  • Linija izdelkov: PRIMAcryl Professional
  • Prostornina: 150 ml
  • Število odtenkov v ponudbi: 48
  • Serije: 1–6
  • Kakovost: profesionalna umetniška kakovost
  • Država porekla: Nemčija (proizvajalec: H. Schmincke & Co. KG)
  • Dimenzije embalaže: 4,3 × 5,4 × 18,6 cm
  • Teža: 0,275 kg
  • Vsebina pakiranja: 1 kos

Pogosta vprašanja

Komu je barva Schmincke PRIMAcryl namenjena? Zaradi svoje vrhunske kakovosti je zasnovana predvsem za profesionalne umetnike.

Kje se te akrilne barve proizvajajo? Barve PRIMAcryl Professional proizvaja podjetje H. Schmincke & Co. KG neposredno v Nemčiji.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Cena na enoto 79,50 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


17,29 € Cena na enoto 34,58 €/l
Kompozit
Akrilna barva, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna barva, 60 ml, ROSA Gallery


4,26 € Cena na enoto 71,00 €/l
Rosa

Nazadnje ogledano