Nazaj v trgovino LIQ1047

Akrilna barva Liquitex Heavy Body 138 ml | izberite odtenek

(5)
€10,25
€74,28 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Akrilna barva Liquitex Heavy Body 138 ml - izberite odtenek

Heavy Body umetniške akrilne barve, ki so se prej imenovale High Viscosity. So goste in idealne za tradicionalne umetniške tehnike s čopiči ali slikarskimi nožki, kot tudi za eksperimentalne tehnike, mešane tehnike (mixed media), kolaže in uporabo v tisku. V impasto tehniki poteze s čopičem in sledi nožka, ostanejo jasno vidne. Visoka nasičenost pigmentov daje bogate, sijajne, trajne barve.

  • počasneje se sušijo, kar Vam omoguča da delate dlje
  • so izjemno gladke in goste
  • poteze s čopičem in sledi nožka ostanejo vidne
  • enostavna uporaba, lahko se mešajo
  • so fleksibilne ko se posušijo: na debelih slojih ni razpok
  • satenasto sijajne, bogate barve
UPORABA IN TEHNIKE
  • Impasto: gost nanos barve z vidnimi sledovi čopiča in nožka
  • Tradicionalna tehnika slikanja na platnu z akrilnimi barvami
  • Eksperimentalne tehnike slikanja z akrilnimi barvami
  • Kolaž in Mixed Media tehnika
  • Tiskanje z akrilnimi barvami: sito tisk, Mono Prints, Block Prints

Dosegljivi so različni odtenki.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 5 mnenj

Še nikoli nisem uporabljal akrilnih barv z gosto konsistenco znamke Liquitex, zato sem jih želel primerjati z drugimi znamkami. Viskoznost obeh barv se zdi podobna, prav tako čas sušenja. Liquitex me je prijetno presenetil — sprememba barve od mokre do suhe je bila minimalna. Različica Hue je bistveno cenejša in razlika je tako majhna, da je povsem zanemarljiva. Plastična tuba poenostavi iztiskanje barve — majhna podrobnost, a zelo dobrodošla. Postal sem privrženec.

Richard Preverjena ocena

Obožujem to barvo in jo pogosto uporabljam. Različica Liquitex — topla, neprosojna z dobro prekrivnostjo. Odlična za posvetlitev rjavih odtenkov, ne da bi barva postala hladna ali motna. Lahko se uporabi kot topel poudarek, kadar bi bila bela barva preveč ostra. Pri mešanju z živahnimi barvami daje mehkejši, umirjen ton.

Andrej Preverjena ocena

Zame najboljša enobarvna barva s pigmentom PB36. Kot običajno pri Liquitex Professional — ena najboljših akrilnih formulacij na trgu z najvišjo možno gostoto pigmenta. Žal je zelo draga, vendar je to zaradi pigmenta — kobaltove barve so se podražile skupaj z naraščajočim povpraševanjem po električnih avtomobilih.

Filip Preverjena ocena

Unbleached Titanium je odlična barva, ko želite toplejši odtenek bele. Ignorirajte barvo, prikazano na spletu — v resnici je bolj bleda in bež. Zakaj mi je všeč različica Liquitex? Ker je toplejša od večine alternativ, kar je odlično za mešanje. Ko barvi dodajate belo, so lahko končni toni hladni, zlasti pri rjavih. Dodajanje Unbleached Titanium namesto bele ohrani toplino in bogatost. Različni formati — gosta konsistenca, tekoča, akrilni gvaš, akrilni marker — se med seboj dobro ujemajo. Nepogrešljiva barva na paleti.

Jana Preverjena ocena

Odlična mešalna barva za akrilne barve z gosto konsistenco. Odlična tudi za desaturacijo objektov v ozadju in neba pri slikanju pokrajine — uporabil sem jo kot lazuro neposredno iz tube.

Daniel Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano