Nazaj v trgovino KRL775_62

Akrilna barva KREUL FLUORESCENT 50 ml | izberite barvo


Izberi
€5,94
€118,80 / l
Dostava v 7–8 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Akrilna barva KREUL FLUORESCENT 50 ml – izberite barvo

Včasih enostavno potrebujete nekaj več. Moderne KREUL Acrylic Day fluorescent barve, vnašajo svežino v vašo kreativnost. Če uporabite flouroscentno roza, rumeno ali oranžno, boste svojim kreacijam dodali drznost. Te barve se odlično kombinirajo s KREUL mat in sijajnimi barvami in vsakemu prredmetu dajo črto originalnosti.

  • Fluorescentne akrilne barve ki svetilo podnevi in ponoči
  • Kremaste in delno transparentne
  • Na bazi vode
  • Intenziven sijaj na beli površini
  • Svetijo pod UV žarki
  • Vodoodporne
  • Za slikanje na lesu, papirju, kartonu, stiroporju, kamnu, betonu (suhem), terakoti, steklu, keramiki, glini, kovini, plastiki, usnju, masah za modeliranje
  • Lahko se nanašajo s šablonami, s pomočjo spužvastih čopičev ali lopatko
  • Po sušenju, lahko obarvano površino lakirate
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano