Nazaj v trgovino NHR362

Akrilna barva Hobby Nerchau 59 ml | izberite odtenek

€4,10
€69,49 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Kvaitetne akrilne barve, topne v vodi, izdelane iz pigmentov in sintetične smole. Imaju stabilne in lesketajoče odtenke odlične pokrivnosti. Zahvaljujoč dobremu oprijemanju na različne površine, so primerne za umetnike, hobi umetnike in modelirje. Lahko jih uporabite za dekoracijo in slikanje na papirju, kartonu, slikarskem platnu, lesu, kovini, steklu, plastiki, keramiki, kamnu, stiroporju, masah za modeliranje (po sušenju). Primerne so tudi za uporabo v kombinaciji s tehniko decoupage.

Karakteristike:

  • 59 odtenkov odpornih na svetlobo (vključno z zlato, srebrno in bakreno) topnih v vodi in hitrosušečih
  • odporne na vodo,praske in vremenske pogoje
  • lahko se nnašajo na vse čvrste in čiste površine
  • primerne so za pohištvo, za porozne površine kot so les, pluta, gips, papir ipd.
  • barve se lahko mešajo
  • pridobite lahko vse odtenke, od pastelnih do intenzivnih
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml

Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml


6,73 € Cena na enoto 13,46 €/l
ARTMiE
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)

Nazadnje ogledano