Akrilna barva Hobby Line mat - 20 ml

(1)

Izberi
€2,48
€124,00 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Akrilna barva Hobby Line

Hobby Line Acryl so nove, visoko kakovostne akrilne barve z visoko vsebnostjo pigmenta. Vsebina: 20 ml.

Značilosti:

  • idealne so za slikanje na papirju, lesu, usnju, kamnu, kovini, steklju, keramiki, plastiki in podobnih površinah
  • izradelane so na vodni osnovi in jih lahko redčimo z vodo
  • hitro se sušijo
  • so trajne in ne bledijo
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 1 mnenj

To majhno tubico sem vzela za drobne detajle in res odlično prekriva, zelo sem zadovoljna.

Tatjana Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml

Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml


6,73 € Cena na enoto 13,46 €/l
ARTMiE
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)

Nazadnje ogledano