Akrilna barva GLOSSY 500ml

(3)
€4,46
€8,92 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Akrilne barve Color & Co: hitro sušeče barve na vodni bazi, ki so primerne za uporabo na steklu, plastiki, lesu, gipsu, papirju ipd. Barve se lahko medsebojno mešajo, posamezne barve se lahko uporabljajo po 30 min.

Proizvodi blagovne znamke Color & Co so namenjeni -malim- umetnikom. Barve so primerne za otroke in v skladu z normativi EU. Ponudba vključuje tako akrilne barve, kot tempere, barve in svetlikajoči gel, krede...

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 3 mnenj

To Liquitex medium je izjemno vsestransko. Kot notranje sijajno medium daje čudovito prosojnost s povečano globino barve. Naneseno kot lak zagotavlja trden, odporen film z nežnim, neelastičnim sijajnim zaključkom. Prav tako poveča pretok pri uporabi z barvami z gosto konsistenco.

Marek Preverjena ocena

Odličen izdelek. Všeč mi je njegova lahka konsistenca. Z njim se ustvarjajo dobre lazure, poleg tega okrepi barve in ohranja neprosojnost pri debeleje zmešani barvi. Ni lepljiv in po sušenju pusti čisto površino.

Pavol Preverjena ocena

Kupujem ga v velikih količinah za laziranje med plastmi in kot končni lak. Na mojih velikih abstrakcijah se enakomerno posuši po 2–4 urah.

Juraj Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano