Akrilna barva ArtCreation 75 ml

Na zalogi
(7)

Izberi
€4,75
€63,33 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Akrilna barva ArtCreation profesionalne blagovne znamke Royal Talens je odličen akrilni slikarski medij. Izdelana iz 100% akrilne smole za izkušene umetnike. Gre za akrilne barve vsestranske uporabe, ki jih je enostavno mešati in jih je mogoče razredčiti z vodo. Uporabljajo se lahko neposredno iz tube. Imajo kakovostno konsistenco kot pasto in popoln svilnat sijaj po sušenju. Čas sušenja je pogosto manj kot eno uro, odvisno od debeline nanesene plasti. Po sušenju na njih lahko ponovno slikate. Zahvaljujoč odličnim barvnim lastnostim jih lahko uporabljate na papirju, platnu, lesu, kamnu, betonu in še več. Akrilne barve platna vam bodo dale popolno svobodo pri uresničevanju svojih umetniških idej. Idealno za eksperimentiranje na različnih podlagah.


navodila za uporabo


Akrilne barve lahko nanesete neposredno iz tube ali pa uporabite tudi slikarsko paleto, steklo ali plastično podlago, ki se ne lepi na akril. Pri slikanju z akrilnimi barvami uporabite ravne slikarske čopiče z naravnimi trdimi vlakni, kar vam bo pomagalo ustvariti čudovito teksturirano podobo. Pri mešanju barv, ustvarjanju strukture ali nanašanju na velike površine priporočamo uporabo slikarske lopatice.


lastnosti izdelka:

  • akrilne barve ArtCreation Royal Talens
  • na osnovi akrilne smole
  • konsistenca je kot pasta
  • vodoodporne po sušenju
  • prostornina - 75 ml

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.7 7 mnenj

Čudovite nasičene barve, zelo veliko zadovoljstvo.

Jozef Preverjena ocena

Ta majhna tuba je odlična za detajle, barva je prijetno kremasta. Priporočam vsakomur.

Luka Preverjena ocena

Kupila sem rožnato za manjše popravke in deluje odlično. Velikost tube je ravno pravšnja za v roko.

Marek Preverjena ocena

Kakovostna barva, s katero se zelo lahko dela tudi pri finih linijah. Zagotovo si bom izbral še druge odtenke.

Pavol Preverjena ocena

Super odtenek, navdušena sem nad rezultatom.

Juraj Preverjena ocena

Kot upokojenka rada rišem za veselje in te majhne barvice mi ustrezajo, ker mi v ateljeju ne zavzamejo veliko prostora. So kakovostne in za dobro ceno.

Richard Preverjena ocena

Nič boljšega za to ceno nisem našla, barva se mi lepo vleče s čopičem.

Andrej Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano