Nazaj v trgovino RTL3520_227M

Akrilna barva ArtCreation 200 ml / 24 odtenkov

Na zalogi
(4)

Izberi
€7,23
€36,15 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

ArtCreation profesionalne znamke Royal TALENS

so barve namenjene predvsem izkušenim umetnikom.

Značilnosti barve:

  • akrilne barve visoke kakovosti po ugodni ceni
  • set je sestavljen iz 24 barv in dostopen tudi v večjih pakiranjih
  • 100% na osnovi akrilne smole
  • barve so lepo mazivne, imajo svilenkast sjiaj in se lahko nanašajo v plasteh.
  • lahko se nanašajo direktno iz tube in se razdčijo z vodo
  • ko se barve posušijo, postanejo vodootporne
  • zaradi lahkotnega prijemanja, se ta barva lahko nanaša tudi na slabše apsorbcijsko površino, ki je očiščena od nečistoč in prahu, kot so na primer platno, papir, gips, deska, drevo, kamen ipd.
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.7 4 mnenj

Občutek je odličen in za to ceno je to NEVERJETNA vrednost. Moja prva skica v tem skicirki je bila zelo čista in papir dobro prenaša različne medije.

Martin Preverjena ocena

Ta komplet vsebuje čudovite odtenke, ki so poleg tega zelo dobro pigmentirani. Kot ljubiteljska slikarka sem zelo prijetno presenečena, kako se barve med seboj mešajo.

Peter Preverjena ocena

Za to ceno je to odličen začetni komplet, barve so ravno prav goste in dobro prekrivajo. Za sina v šolo je to idealna izbira.

Tomaž Preverjena ocena

Čudovita izbira barv v pakiranju, zagotovo bo iz njih nastala ne ena lepa slika. Priporočam z vsemi desetimi!

Miha Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano