Nazaj v trgovino RTL1712_2340

Akrilna barva Amsterdam Standart Series 250 ml | izberite odtenek

Na zalogi
(8)

Izberi
€13,22
€52,88 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Akrilne barve Amsterdam -Standart Series“

Akrilne barve priljubljenega proizvajalca  Royal Talens so hitro sušeče akrilne barve na bazi 100% akrilne smole (sintetična disperzija). Pri slikanju na platno se lahko diektno nanašajo v tankih slojih, z ali brez redčenja z vodo (v kolikor se redčijo, dobite akvarel učinek). Barve iz družine Amsterdam  -Standart Series“ so doseljive v več odtekih in se lahko uporabljajo na vseh površinah.

Lastnosti:

  • nanašajo se s pomočjo čopiča ali slikarskega nožka
  • vsebujejo najčistejše pigmente ki zagotavljajo močne in intenzivne barve tudi če se medsebojno mešajo
  • visoka odpornost barv na svetlobo (+ + +)
  • izvirna barva se ne spreminja v obdobju 100 let (v muzejskih pogojih)
  • fleksibilna tekstura barv, zahvaljujoč 100% sestavi iz  akrilne smole
  • barva ne spremeni sijaj niti ko se posuši

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.7 8 mnenj

Kupila sem to smaragdno zeleno za preizkus in presenečena sem, kako dobro se z njo dela. Hitro se suši in ima čudovit odtenek.

Radka Preverjena ocena

Za študenta je to pakiranje idealno, spravi se mi v torbo in mi zdrži cel semester. Kakovost barv je vrhunska.

Darina Preverjena ocena

Lepa nasičena rdeča, ki sem jo iskala za božične dekoracije. Dobro se nanaša tudi na les.

Mihaela Preverjena ocena

S to znamko imam le najboljše izkušnje, uporabljam jo že leta. Ta odtenek je točno takšen, kot na sliki.

Denisa Preverjena ocena

Barva je precej gosta, kar mi je všeč, saj se da čudovito plastiti. Zagotovo si bom dokupila še druge odtenke v svojo zbirko.

Alexandra Preverjena ocena

Sem začetnica in s to barvo se mi je delalo zelo dobro. Brez grudic, čudovito se razliva.

Romana Preverjena ocena

Super barva, sem zadovoljna.

Diana Preverjena ocena

Naročila sem vijolično in prispela je hitro, barva je res živa. Toplo priporočam vsakemu slikarju.

Patricija Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano