Nazaj v trgovino RTL1771_1042

Akrilna barva Amsterdam Standart Series 1000ml

Na zalogi
(5)

Izberi
€34,16
€34,16 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Lastnosti akrilnih barv -Expert series“ Amsterdam znamke Royal TALENS:

  • primerne so za delo s čopičem, kot tudi za slikanje s pomočjo paletnega noža 
  • visoka koncentracija pigmenata, ki zagotavlja močne in intenzivne barve
  • visoka stopnja ohranjanja prvotne barve (+ + +)
  • prvotna barva se ne spremeni najmanj 100 let (pod pogoji, ki veljajo v muzeju)
  • odporen in fleksibilen slikarski film, zahvaljujoč osnovi iz 100% akrilne smole
  • integrirana stopnja sijaja
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.4 5 mnenj

Ker barva ni bila draga, se ne morem preveč pritoževati, vendar me kakovost barv ni ravno navdušila.

Hana Preverjena ocena

Ogromno pakiranje se mi je zelo izplačalo, saj kot učiteljica likovne vzgoje vedno porabim veliko osnovnih barv. Razveselila me je hitra dostava in dobra embalaža izdelka.

Beata Preverjena ocena

Moja hči slika na velika platna, zato je ta liter akrila za nas jasna izbira. Barva prekriva tudi po sušenju in se odlično obnese.

Iveta Preverjena ocena

Odlična gostota, ta rumena je res intenzivna. Maksimalno zadovoljstvo z nakupom.

Gabriela Preverjena ocena

Zelo praktično pakiranje za vsakogar, ki slika vsak dan.

Tatjana Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,55 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 22,20 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  3,89 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 38,90 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano