Nazaj v trgovino RTL1709_1042

Akrilna barva Amsterdam Standard Series 120 ml | izberite odtenek

Na zalogi

Izberi
€7,43
€61,92 / l
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Akrilne barve Amsterdam -Standart Series“

Akrilne barve priljubljenega proizvajalca Royal Talens so hitro sušeče akrilne barve na bazi 100% smole (sintetična disperzija). pri slikanju na platno se lahko nanašajo direktno v tankih slojih, z ali brez redčenja z vodo (če se redčijo, dobite akvarel učinek). Barve iz družine Amsterdam -Standard series-, so dosegljive v več odtenkih in se lahko uporabljajo na vseh površinah.

Lastnosti:

  • lahko se nanašajo s pomočjo čopiča ali slikarskega nožka
  • vsebujejo najčistejše pigmente ki zagotavljajo močne in intenzivne barve tudi če se medebojno mešajo
  • visoka odpornost barv na svetlobo (+ + +)
  • izvirna barva se ne spremeni v času 100 let (v muzejskih pogojih)
  • fleksibilna tekstura barv, zahvaljujoč 100% sestavi iz akrilne smole
  • barva ne menja sijaj tudi ko se posuši

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,55 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 22,20 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  3,89 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 38,90 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano