Nazaj v trgovino KZTACPP12X75

ACRYL PRO PROFESSIONAL Set akrilnih barv 12x75 ml

Na zalogi
€42,90
€47,67 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Set akrilnih barv ACRYL PRO PROFESSIONAL je idealna rešitev za vse umetnike, ki iščejo visokokakovostne barve z odlično prekrivnostjo. Te akrilne barve na vodni osnovi so brez vonja in ob sušenju ustvarijo trden, elastičen film, ki sčasoma ne poči in je odporen na vodo. Zaradi svoje fino razpršene strukture so primerne tudi za airbrushing in tehnike FLUID ART. Barve v kompletu se zlahka mešajo in kombinirajo, kar omogoča ustvarjanje široke palete odtenkov. Primerne so za notranjo in zunanjo uporabo ter varne za otroške igrače, kar potrjujejo protokoli testiranja. Ko nanesete debel sloj barve, ta ne poči, kar zagotavlja dolgotrajno obstojnost vaših del. Komplet vsebuje 12 barv, ki so izdelane po posebnih receptih z visokokakovostnimi pigmenti in dodatki, kar zagotavlja, da barve ne zbledijo in sčasoma ne spremenijo svoje barve. Akrilne barve ACRYL PRO PROFESSIONAL so primerne za nanos na platno, les, karton, keramiko, ploščice, kovino in mineralne površine s temeljnim premazom. Idealne so tako za profesionalno uporabo kot tudi za začetnike. Pred uporabo barvo temeljito premešajte in jo po potrebi razredčite z vodo. Barvo nanesite na poljuben primeren način in s čopičem ali lopatico ustvarite želeni vzorec. Čas sušenja je od 1 do 2 uri, odvisno od debeline sloja in pogojev. Po 1 dnevu lahko površino prekrijete z akrilnim lakom ART Kompozit za dodatno zaščito. Uporaba s strani otrok je mogoča le pod nadzorom odrasle osebe. Mokro delovno orodje očistite ostankov barve in ga temeljito sperite z vodo. Komplet akrilnih barv ACRYL PRO PROFESSIONAL je vaš zanesljiv partner za ustvarjanje neverjetnih umetniških del.
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano