4ARTIST MARKER Pébéo na oljni osnovi 4mm

Na zalogi
(2)

Izberi
€4,07
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

4artist marker Pébéo so večnamenski markerji na oljni osnovi. Oljnato črnilo je zelo obstojno in vsestransko – je odlično orodje sodobne umetnosti. Nanašajo se lahko na različne površine - platno, papir, plastiko, les, kovino itd. To so oljne, sijoče in visoko pigmentirane barve. Po sušenju so izjemno obstojni z visoko svetlobno odpornostjo. Lahko jih med seboj mešate in kombinirate z drugimi slikarskimi tehnikami. Markerji ne puščajo vidnih potez. Razlika med odtenkom suhe in mokre barve ni vidna. Pebeo oljne markerje najdete v naši ponudbi v različnih širinah konic in številnih odtenkih.

ZNAČILNOSTI IZDELKA

  • Markerji na oljni osnovi
  • Visoko pigmentiran in obstojen na svetle, bogate odtenke
  • Ne puščajo vidnih sledi
  • Primeren za različne površine
  • Kombinirajo se z različnimi tehnikami in barvami
  • Širina konice - 4 mm
  • Različni odtenki

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 2 mnenj

Z zlato barvo se mi dela odlično, srednja gostota je točno to, kar sem potreboval za skiciranje na lesene plošče.

Ondrej Preverjena ocena

Barva na oljni osnovi ima odličen sijaj in se drži praktično vsega, na kar sem jo do sedaj uporabil.

David Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano