3D svetleča tekstilna barva Pentart


Izberi
€2,99
€149,50 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Gosta, kremasta barva za tekstil, svetleča v temi, narejena na osnovi vode za 3D učinke. Barva se prožno suši, ne razpoka, lahko jo kombiniramo z običajnimi barvami za tkanine Pentart. Priporočamo uporabo na lahki površini, v primeru črne barve najprej nanesite lahek, svetli sloj. Po sušenju tkanino zlikajte (od znotraj) ali jo pustite in se je ne dotikajte en teden. Nato jo lahko operete pri nižji temperaturi. Barvo ne redčite, saj boste zmanjšali njen učinek! Svetleča barva za tekstil je v obliki peresnika, zato je enostavna za uporabo tudi kot konturna barva.

lastnosti izdelka

  • Svetleča barva za tekstil s 3D učinkom
  • V obliki peresnika za boljši nanos
  • Lahko se uporablja tudi kot kontura
  • Prostornina 20 ml
  • Na voljo različni odtenki
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano